Redukce SSD -> USB

Zdravím vás,nemohl byste mi někdo doporučit vhodnou redukci SSD -> USB?Používám SSD primárně na Windows 10, které se mi sekly při poslední aktualizaci, od té doby mám při spuštění PC black screen a potřebuji jen zachránit drobná data, než disk zformátuji a přeinstaluji Windows.Díky za jakoukoli radu, nechci koupit něco, co mi bude k ničemu, protože redukcím tolik nerozumím.

Odpovědi na otázku

Pokud máš k dispozici nějaký funkční stolní PC, žádnou nepotřebuješ. Jen ho připojíš jako 2. disk a data zkopíruješ. Pokud to potřebuješ připojit k notebooku, stačí jakýkoliv USB 3.0 box na 2,5" disk. Stojí pár stovek. P.S. Předpokládám, že máš obyčejný 2,5" SATA SSD. U mSATA nebo M.2 by to bylo složitější.

Kup si Externí rámeček Delock, M.2 SATA SSD - USB 3.1, funguje to super.https://www.lan-shop.cz/delock-42570-199080

Jak jsi přišel na to, že má zrovna M.2?