Redukce SFF-8484 na 4x female SATA

Zdravím,
jelikož je to hodně kutilů elektrotechniků, možná někoho ulovím

potřeboval bych nějak kulturně vyrobit 2ks redukce z konektoru SFF-8484 (SAS 32pin multilane) na 4x female sata. Běžně dostupné jsou kabely SFF-8484 > Male SATA, ale jejich kabely jsou zhovadile dlouhé a operace s nima nepohodlná. Šlo by samozřejmě tyhle kablíky ustřihnout a překonektorovat, ale do toho se mi pouštět nechce - já a jemné pájení, to nejde dohromady.
Rád bych měl 4x female SATA na nějakém mrňavém kusu kuprexitu, pokud možno rozumně napájeném. Nejde o žádnou parádu ani enterprise řešení, spíš o úpravu řadiče na míru do skříně, kde nikdy neměl co dělat...pokud byste si chtěl někdo nějakou tu kačku přivydělat, hoďte mi nejlíp mailem orientační cenu...konektory obou typů samozřejmě seženu a dodám, pokud nemáte vlastní zdroje.

Díky za nabídky.

Prosím uživatele Dr.No64, aby na toto téma nikterak nereagoval. Potřebuji zcela konkrétní věc, ne pitomosti. Díky.

Odpovědi na otázku

I délka 50cm je pro tebe moc?
http://www.abacus.cz/sff-8484-4-sata-50cm-kabe... ...

i 50cm je moc, navic tyhle mam (pouzivam na diskove pole). tuhle zminenou redukci bych potreboval pro pripojeni jinych zarizeni, ktere uz svuj konektor (stejny jako na klasickem kabelu) napevno maji...

pro upresneni - redukci potrebuju takovou, aby na ni byly stejne konektory jako na desce, tedy pro pripojeni kabelu. obvykle se o nich hovori jako o female

jo a stejne diky, za snahu...

Pak by tvůj problém mohlo vyřešit toto:
http://www.sws.cz/default.asp...
(neřeší to tedy délku kabelu, ale pouze možnost propojení)

Omlouvám se, ten předchozí odkaz byl na eSATA, tady je ten správný:
http://www.sws.cz/default.asp...

vim o nich - ale delka kabelu by pak byla priserna. navic to provedeni vypada dost poutove uz od pohledu. beru je jako posledni moznost...