REDUKCE AGP karta do PCIe

Pokud by někdo z Vás sháněl redukci pro kartu z AGP do PCIe.TJ: Máte třeba 6800 AGP a chcete jí dát do PCIe slotu.Tak potřebujete redukci ATOP.Prodává All-Electronics viz www.all-electronics.czZA pouhých 500,- !!!Tohle není reklama.Píšu to sem, protože by se to mohlo někomu hodit.Protože to není běžná věc.

Odpovědi na otázku

Zajímavé, to jo..... bohužel asi jen pro některé karty (a jen od NVIDIE?)http://www.albatron.com.tw/english/it/vga/atop_page.asp

Jojo Je to jen pro Nvidiácké karty.Ale za pěťo :))

to je do PCIe slotu??ja mam PCI slot!!!!!!!!!

Nezda sa ti ze PCI a PCIe je hodne velky rozdiel? Redukciu ktora z trabanta urobi ferrari este nevymysleli

PCI má každý,PCIe zatím ne.

Jak se tak dívám, tak se zapojují do sebe, tzn. že klasická široká AGP karta už vyčuhuje z počítače Je třeba mít sníženou AGP kartu pak to může fungovat.

Nemusí se vylučovat?Proč by musela?Nemůžeš být jen úplný jelito...stačí trochu šikovnosti.

co Vas donutilo koupit si novou desku? ze do ni uz nehodlate koupit PCI-e grafickou kartu ?!pouziji idiotske prirovnani, ale je to jako koupit si bmw, ale nechat v nem motor z favorita

Klidně použij idiotské přirovnání,ale nežer tak marketing.On reálný rozdíl výkonu mezi AGP a Pci-e je minimální,zatím.Takže trabant a trabant deluxe.Jinak stejně se plánuje docela brzo uvedení Pci-e2,takže to asi bude trabant deluxe plus?

Hele ve skutečnosti třeba 6800 pro PCIe a AGP jsou úplně stejně rychlé.Pokud jsou stejně taktované.A pokud máš nějakou 6800 do AGP, tak je škoda jí házet do koše.A je škoda si nekoupit PCIe desku. :)Pak přijde na řadu tahle redukce a jsi v pohodě

ty koky, tato poradna sa skutocne asi stava lapac na kokotiny.