» Poradna » Ostatní

REDSTAR RS-217 black

Poznate tieto repraky, alebo ich mate doma? chcel by som si ich kupit, za tu cenu myslim ze su slusne. pripadne mi poradte ake ine by som si mal kupit. alebo ake mate skusenosti so znackou redstar. www.redstar.cz ...

Repro RS-217, black
Hudební výkon: 2x70W
Frekvenční rozsah: 20Hz - 20kHz
Odstup signál / šum: 90 dB
Impedance repro.: 6 Ohm
Vstupní konektory: 2x 2cinch (2 zvukové zdoje), 2x 6,3mm Jack (2mikrofony - Echo a Karaoke)
Výstupní konektory: 3,5mm Jack (sluchátka)
Rozměry satelitních repro.(šxvxh): 180x485x310 mm
Barva: černá
Dálkové ovládání: ano
Balení obsahuje: 1x manuál, 1x propojovací kabel jack-2x cinch, 1x propojovací kabel k repro, 1x dálkový ovladač vč. baterií

Odpovědi na otázku

Mám od RedStaru už doma dvoje ... ty menší ale sem maximálně spokojenej
cca před rokem vyšla tady na živě recenze na tahle repráky a dopadlo to moc dobře
pouze vycházejí trochu přebasované ....
nicméně ... jsou určené k tomu abys k nim na něco hrál...t.j. dá se připojit i kytara
ty seš muzikant? a nebo si nečet manuál?

no ja skor mixujem hudbu, doma mam 2x25 repro celkom slusne ale zisli by sa nove, manual som necital mam celkom dost zavireny PC predvcerom som dostal virus ... vypol sa PC a trvalo mi 2hod kym som ho rozbehal ... potom som ho vypol a zase sa nedal zapnut :D tak teraz mi ide 3den. a som rad ked rozbeham moziilu nie to program aby mi otvoril .pdf

no cital som ten manual :D ... ale tam nic nepisu ze su to repraky pre muzikantov :D tak neviem o com rozpravas. a nebo si nečet manuál?

No tak ja je mam asi treti den doma. Na prvni pohled opravdu impozantní bedny. Hraji celkem slušně, ale pokud se dobře poladí a to mi trvalo fakt dlouho. Ovládání je hnus, ale vzhledem k tomu že je zitra přidelavam na zed tak asi to bude stejně šumák, páč na ovladači už to je OK.

Výkon pěkný na bedýnky za dvojku krása.
Ty mikráky jsou mi k prdu, spíš mě štvou, ale to už je holt tak.
MM