» Poradna » Mobily

Redmi Note 9 po restartu zasekne na Redmi logu a načte se asi až za 5 minut.

Zdravím, mám nový mobil Redmi Note 9. Co však bylo moje překvapení když se telefon, po vypnutí a zapnutí (dělá to i když dám "Restartovat") hned nenačte a několik minut se zasekne na logu Redmi. Během toho se stále restartuje. Až asi po 5 minutách se objeví logo MIUI a mobil naběhne. Je to ale pěkně otravné, protože když mám mobil ráno vypnutý a potřebují začít komunikovat, děje se tohle. Mobil je v záruce. Říkal jsem si ale, že se nejdřív zeptám tady. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

zaloha telefonu a obnova tovarneho nastavenia, ked nepomoze tak reklamacia

Co to znamená, zasekne se na logu a během toho se stále restartuje? Podle čeho poznáš, že se restartuje? On ten start dnešních smartphonů trvá docela dlouho a je dost nepravděpodobné, že by měl problémy se startem, ale pak úplně normálně fungoval. A mimochodem, neexistuje žádný rozumný důvod, proč telefon úplně vypínat. Stačí buď vypnout zvuk a nebo pokud chceš, aby nebyl dostupný a nekomunikoval ani datově, tak jednoduše zapni režim letadlo. V ten okamžik má téměř nulovou spotřebu.

Po té co se mi objevil NAPIS MIUI .POSTUPOVAla jsem podle rad.,ale objevil se mi panáček s nápisem FATSBOOT.MAM počkat nebo naskočí sám ?