» Poradna » Mobily

Redmi note 7

Po aktualizaci na global 10.3.5 nemam zadnou sit! Kam se prosim obratit? Mam pouze E a rychlost netu je nulova. Poradite? Dekuji

Odpovědi na otázku

Po aktualizaci jsi udělala obnovu továrního nastavení?

Ne, nechci ztratit vse co mam v telefonu. I kdyz mam neco zalohovane, tak bych musela vse znovu instalovat a nechci tovarkem riskovat. Preci po kazde aktualizaci nebudu davat telefon do tovarniho nastaveni.

Jenže tak je to doporučeno, rozhodně při problémech. A navíc, co chcete dělat jiného? Když to dáte do servisu, reset bude první věc co udělají.Případně hledala jste na diskuzi Xiaomi, jestli to není známý bug v tomto vydání SW? Pak by mohla být obratem opravná verze.

Tak smůla, budeš muset. S tím je potřeba počítat při aktualizaci vždycky. A továrkem opravdu nic neriskuješ, naopak když ho neuděláš, tak riskuješ problémy, jako máš teď. Ono továrko není potřeba vždy, ale někdy to prostě bez něj nejde. Zálohované máš mít vše důležité, ne jen něco. Uvědom si, že telefon může kdykoliv bez varování chcípnout, takže minimálně kontrakty, kalendář, fotky, videa a další věci, které nemůže jen tak obstarat znovu, je potřeba zálohovat.

Premyslim kdy jsem na iOS musel resetovat do tovarniho nastaveni kuli “zprasene” aktualizaci..... hmmm nikdy 😀A to ani pri pouzivani public/dev betaverzi Obavam se ze te ale ze te jine reseni neceka... takze zazalohova, bud rucne do PC, nebo lepe na servery google, minimalne fotky, kontakty, dokumenty do google disku, atd.

Už dávno vydali verzi global 10.3.6. Aktualizujte, měla by se Vám objevit v seznamu.

Dobrý den ,Já mám redmi note 7 4/128GB a miui ve verzi 10.3.5.0 PFGEUXM. A když dám zkontrolovat aktualizace tak mi to napíše nejsou k dispozici žádné aktualizace. Chtěl sem si stáhnout miui 10.3.6 ale nevím jak to mám pak v mobilu na instalovat. Předem děkuji za odpověď.

Provedla jsem tovární nastavení. Opět se nistalovala stejná aktualizace a opět ten problém. Pouze E a žádná 4G. Jinou aktualizaci mi to nebízí.

Tak asi tři poslední možnosti:1) Nemáte LTE signál na místě kde jste2) Máte problém se SIM (porucha, zakázané LTE)3) Vada telefonu

Tak v tom případě je další postup jasný, reklamace. Doma s tím víc neuděláš. Ještě by bylo dobré ověřit, jestli to nefunguje opravdu nikde. Mohla se stát blbá náhoda, že zrovna když jsi dělala tu aktualizaci, tak mohl zrovna vypadnout vysílač 4G ve tvé lokalitě.

Bezdrátové sítě - další - mobilní sítě - preferované sítě - nastavit možnost zahrnující LTE (GSM/WCDMA/LTE)

To je defaultně nastavené po továrku. Musela by si to cíleně vypnout

Telefon jsem šla po 3 měsících reklamovat. Ani přehrání SIM nepomohlo a v jiném telefon u vše fungovalo jak má. Prý asi vadný kus. Musela jsem si koupit na 30 dní 6A. Sice je to levný tel., ale syn s ním snad pak bude spokojený. Díky všem za rady.

Bohužel není moc za co, tady žádná domácí pomoc neexistovala. Prostě smůla na vadný kus. Snad po opravě/výměně bude ok, protože Redmi 7 note je jinak výborný telefon.

Po 3 tydnech mi prisel telefon z reklamace. Nebyla mi uznana, zavada se neprojevila. Jeste na pobocce jsem do telefonu vlozila sim a stale telefon bez site. Pouze E. Prodejce tedy vlozil svoji o2 kartu sim a take E. Nedokazal mi pomoct, pry to nechape a popsal opet problem a znovu odeslal na reklamaci. Jak se branit? Telefon na servis vam nikdo neni schopny dat. Preci se nevzdam a nekoupim jiny redmi note 7 a tenhle nevyhodim. Kam si popr.stezovat? Vada je jasne viditelna, 2 prodejci ji i jasne popisuji a servis se zachova takto.