» Poradna » Web a internet

Redirect virus www-searching.com

Zdravim lidi, někdy při brouzdání internetem a stahováním freeware programů se mi stáhnul search engine virus www-searching.com, podle guidů jsem to odinstaloval z ovládacích panelů, resetnul a pro jistotu i reinstaloval chrome, odstranil search engine v nastavení prohlížeče a už je to prakticky všechno vymazané, poslední věc co mě trápí je, že při každém odhlášení se mi objevuje tento problém: přikládám screenshot :http://imgur.com/a/r6Eya

Odpovědi na otázku

Obnov poslední zdravou zálohu. Pokud nemáš, udělal bych reinstall.

Buď se můžeš 2 dny dělat s tím že se toho pokusíš zbavit nebo přeinstaluješ OS.