» Poradna » O Živě.cz

Redaktoři se zde totálně pomátli?

Zdravím,poslední dobou už opravdu nemám chuť vůbec navštěvovat zive.cz a mobilmanii. Když už jsem si konečně zvyknul na bulvární titulky, tak nyní začali s vydáváním protiřečících se článků.Např. na Mobilmanii varovali na naše operátory, že si již hledají díry v zákoně až se zruší roaming a ihned v dalším uvádí, že nic neplánují https://s20.postimg.org/s6z9agkq5/screenshot_336.png . Nebo že nejoblíbenějším telefonem je iPhone 8 https://s20.postimg.org/nmd2vj10t/screenshot_337.png . Jak je to možné, když ještě ani nevyšel? Podle čeho tak najednou usuzují? Snad nějaké zaplacené PR od české pobočky Applu?A zde na zive.cz si protiřečí zase VTM, které upozorňuje na léčbu rakoviny za pomocí nádorů a ihned další článek upozorňuje jak nádory léčit http://s20.postimg.org/n40imzsa5/screenshot_337.png . A vůbec, co na IT webu dělá léčba rakoviny? Z miniatur článků je mi na zvracení a beztak je v nich minimum informací a pouze hromada obrázků (nefunkční náhled galerie jste stále neopravili) .Hergot, já jakožto čtenář bych se rád něco dozvěděl, ale když jeden redaktor něco napíše, druhý mu to ihned vyvrátí! Čemu mám tedy věřit?Očekávám zase odpovědi, že to sem nepatří, ale od čeho je zde kategorie O živě, že?Doufám alespoň odpověď od pana Lutonského nebo někoho z redakce, aby se mi k tomuto alespoň nějak vyjádřil. Protože toto už je opravdu přes čáru .BTW. nebo jste to snad s tím úvodním obrázkem Computeru (FAKE NEWS - NEVĚŘTE INTERNETU) mysleli vážně a budete se tím řídit i zde?

Odpovědi na otázku

Žiješ v matrixu. Nevěř ničemu.Okurková sezóna začíná.

Myslím, že to moc prožíváš :) Prostě si přečti jen ty články, které tě zaujmou a ostatní ignoruj. Nemůžeš čekat, že se trefí do vkusu všem a každým článkem. Mě vadí z posledních změn jediná věc, že v poradně zmizel boxík s několika nejnovějšími vlánky z diskuzního fóra. Bez toho si ani nevzpomenu, že tam nějaké diskuzní fórum je, takže už do něj nechodím. Jejich smůla :)

Ani nie - takí už boli od počiatku.....

To víš, takový Kuba Čížek (@pesvklobouku) má teď jiné starosti, tak to podle toho vypadá. https://ctrlv.cz/shots/2017/05/29/hOyB.png

Nepomátli. Akorát jste si toho prostě začal více všímat a jejich aktivita roste úměrně s náladou společnosti a snahou ty lidi ovládat: ***SPAM*** Existují na to celé studie. Otázkou zda to zaa) dělají schválně, ve smyslu. Sloužím systému a vůbec nevím co činímb) záměrně, z cílem si zachránit tzv. kůži.Další věcí je, že informační hodnota podobných médií bude vždy úměrná a přizpůsobená tzv. té nejslabší většině nebo menšině. Aneb jsem tak hloupý jako ti ostatní. Protože ruku na srdce: "Většinu informací si najdu v knihách, v odborných časopisech a nebo na webech výrobců (manuály). Ale kdo by to četl, no ni?

A jen tak na okraj. Dotaz: "Jakou strategii použiji když se zaměřím na bizoní stádo?" (VOLiče) Budu střílet slabé kusy a nebo ty silné? V přírodě se každý predátor zaměří na ty slabé. Ti silní znamenají zkušenost, ale moc vyplýtvané energie a ve výsledku rozhoduje stejně ta slabá většina. Takto je to prostě se vším: ***SPAM*** Prostě svůj k svým. A možná Vás napadne co tady dělám já? Odpověď: "Je to prosté, redaktoři jsou ty SLABĚ KUSY, ale mají VLIV"

Naivní dotaz.Zřejmě se domníváš, že média jsou tu jen pro Tvou zábavu. Unikají Ti základní informace:1) Každé médium někdo platí - a Ty to nejsi. 2) Snahou příslušného (libovolného) média je vyhovět maximálně svému pánovi.3) Vymývaní mozků je hlavní funkcí každého média.

opravdu si myslíš, že o tom rozhodují redaktoři?

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 58.0.3029.110

O tématech, která vycházejí, nerozhoduje nikdo jiný než redaktoři.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 58.0.3029.110

Tak postupně. Ale vysvětluje se to špatně, když se u odkazovaných témat díváte jen na titulky.Český T-Mobile vymyslel fintu na firemní zákazníky, aby jim nemusel dávat evropský roaming. Slovenský Orange většinu dat přesunul do bonusu, aby nedělal totéž. O tom bylo video, které se natáčelo ve čtvrtek večer. Mezi tím čeští operátoři oznámili, že u zákazníků-fyzických osob splní podmínky EU. K tomu hned vyšel druhý článek, z videa na něj byl odkaz.iPhone 8 patří mezi nejnavštěvovanější v našem katalogu mobilů. Z počtu návštěv se každý den automaticky skládá tento žebříček.Články o rakovině jsou každý o něčem jiném. Jsme web o počítačích, vědě a technice, letos jsme díky VTM rozšířili záběr. Vzhledem k tomu, jaký je o vědecká a technická témata mezi našimi čtenáři zájem, nečekám, že by se to v budoucnu mělo nějak změnit.

Marku, můžete jim to vysvětlovat jak chcete, stejně Váš názor nebudou akceptovat a budou věřit šíleným konspiračním teoriím. Třeba jak revanšističtí redaktoři za mrzký peníz vrahů z volstrýtu pomáhají budovat New World Order, a právě proto vymývají lidem mozky a kryjou práškováním chemtrails přidávají do vodovodu chlór, aby na ně fungoval HARP. Vážně, tací bohužel žijí mezi námi.

Vagon je fajnový, ako predkožka na cicine.

Si myslím že vysvětlovat netřeba. Jak už ve vláknu někdo psal, nevšímat si toho co mě nezajímá. Pokud píšete někdo jinak než druhý. Se stává i počasí se mění každou vteřinou. Muselo by se staré mazat.Před pár lety jsem vstoupil do jedné debaty o problému I T, který byl řešen v té době již špatně, protože k problému vyšla oficiální zpráva. Admin zavřel vlákno přečetl si to na netu, poděkoval mi jinak neznalci IT problémů a ten dotaz odpovídal dle stavu. Takže mohl dřív o třeba jen hodinu, než by potřebné zveděl jinde, odpovědět správně. Nevím zda píšete i čas u článků, aby čtenář zjistil snadno, že housky co jedl už byly staré.

Děkuju za vysvětlení.

Je to zajímavé, ale dneska jsem ti všiml téhož. A to už je co říct. ☺