» Poradna » Ostatní

Redakce internetového časopisu MobilMania

byl bych rad, kdyby na muj prosty dotaz odpovedel nekdo primo z redakce internetoveho casopisu MobilMania...

ti totiz, dle textu pod pridanim noveho threadu maji moznost smazat prispevky, které obsahují vulgární výrazy, urážky nebo reklamu...

me zajima jen to: zkousel jsem nejakou dobu delat tu blbosti, a nepochopil jsem toto:

kdy vlastne pracuji ? vsiml jsem si, ze pres vikend vyjimecne, v pracovnich dnech dopoledne nikdy (ale to je vetsinou zive.cz pretizeno, tudiz nema cenu se zabyvat temi 3 thready, ktere lze pridat ) a v pracovni dny odpoledne, spise az vecer obcasne...

jak to tedy je ? zkousel jsem ruzne kombinace, ale nemuzu si pomoct, kdyz pridam prispevek, ktery je sice absolutne OT, ale neni vulgarni, neni uzrazlivy, neni reklama a uz vubec ani naznakem neobsahuje slovo, ktere by se tomu blizilo, tak ho smazou temer okamzite, pricemz se to tu OT jen hemzi (http://www.zive.cz/SearchAdvanced/Default.asp)

dalsi vec: proc napriklad smazali Michala a jeho kazetu ? byla to blbost, ale dneska jsem to chtel poslat znamemu, at se pobavi, ale co ? nenasel jsem, zbyl tu pouze ten jeho druhy prispevek o CRC na kazetach... zmineny prispevek rovnez nebyl vulgarni, reklamni, ani urazlivy...

nebo Redaktori internetoveho casopisu Mobilmania pouzivaji nejakej filtr, ktery hleda "zavadna slova" a kdyz jich je v jednom threadu hodne, tak ho smazou cely ? to si nedavaj praci smazat jednotlive prispevky, ale rovnou cely thread ?

nebo mazou jen neco, aby ty OT nematly nove prichozi ctenare, kteri neco hledaji ? to je blbost - vsichni nove prichozi, se prijdou zeptat na to, jak maji preinstalovat XP ? nebo otazky typu "co je lepsi dopln.cokoliv nebo dopln.cokoliv ?"

dneska vim, ze Redaktori pracujou hodne, tak co tu delaj vylozene reklamy:
http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp

a jak je mozne, ze tu 2 mesice Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Ad poslední dotaz: protože by tím veřejně přiznali, že jsou to, o čem se tam píše!