» Poradna » Ostatní

Red ded redemption xbox nejdou některé tlačítka

Ahoj neporadí mi co mám dělat, v té hře mi nefunguje zvedání, resp záměna zbraní, zobrazuje to že mám stisknout LB a pak nějaké šipky, ty šipky to mi právě vůbec nejde,Poradite správou kombinaci? Je to xbox one s, Mohu se zároveň zeptat jestli RDR1 z xbox 360 mi jde spustit a jestli je to dobrá hra? Je tam nějaká návaznost příběhu? Dale se chci zeptat jestli je to lepší hrát na xbox nebo ps4? Děkuji mockrát Michal

Odpovědi na otázku

Nikdo neví

Rdr2 je sequel, odehrává se 10 let před první hrou

pokud se odehrává před původní hrou, není to sequel ale prequel :))