» Poradna » Programy

Red Dead Redemption 2

Dobrý den poradíte mi jak zapnout abych videla fps ve hrách Rockstar Games kokrétně ve hre Red Dead Redemption 2//Smazán duplicitní dotaz. Stačí založit jeden!//

Odpovědi na otázku

Umi to treba GF Experience pro graficke karty od nVidie, pripadne nektere dalsi softy.Samotne RDR2 to myslim neumoznuje.

Mám Nvidia rtx 3070 jak to tedy mám udělat? Děkuji

Nainstalovat nV GeForce Expeience a v jeho nastaveni to zapnout.

Spusť Geforce Experience, tam v nastavení najdi položku "překrytí hře" (nebo tak něco) a v tom si zapni indikátor FPS v jednom z rohů obrazu.

Nejspíš to bude chtít nějaký program MSI afterburner atd. Nebo software od výrobce grafické karty (AMD radeon software nebo Geforce expirence). Je to důležité vidět FPS?
Pokud neřešíte potíže s výkonem při hraní je to celkem zbytečné.

A přes co to hraješ? Máš to na Steamu? Pokud ano, tak Steam to umožňuje nastavit v nastavení. Zda má něco takového i Rockstar launcher, to netuším. Případně sw třetí strany, jako třeba MSI afterburner.

stáhla jsem si geforce experience jak a kde mám zapnout ukazatel fps pro hru Red Dead Redemption 2

Paní Kostelníková omezte hraní a snažte se být samostatná v hledání tak základních informací, hodě vám pomůže google.