» Poradna » Ostatní

Red bull na kocovinu

Dali by jste si pri slne kocovine red bull? Proc jo a proc ne?
Vesele vanoce

Odpovědi na otázku

nedal bych si ho ani za strizliva

Ne ono stačí že serou holubi,a teď si vem že ty tam budeš někde lítat a u toho blejt,fuj no děsná představa.

Ne, protože je v tom buhví co. Na kocovinu je nejlepší hovězí vývar, případně s nějakým pečivem nebo vejcem a na případnou bolest hlavy stačí jeden aspirin nebo něco podobného. A hodně nealkoholické kapaliny, ale nic s bublinkami. Nejlepší je obyčejna voda nebo minerálka. A pořádnou kávu. Osvědčená metoda prověřena osobní mnohadesetiletou zkušeností a mnohasetletou tradicí a zkušenostmi opilců v historii lidstva.

Poradil bych teplou Colu