Recyklace tonerů pro Canon tiskárny

Zdravím a přeji příjemný večer.Mám tiskárnu Canon LBP-2900.Nedávno mi došla ,,náplň,, v toneru a tak jsem si koupil nový, tj. cartridge 703 od Canonu ( jak asi jinak, že ?! ).Ale napadlo mě, ikdyž s tím nemám zkušenosti, je možnost si prázdný toner nechat naplnit?A pokud ano, kde hledat informace či kde přesně v Praze takové ,,práce,, dělají?Díky předem všem.

Odpovědi na otázku

www.abel.cz

Jen je treba si uvedomit, ze pouzivanim neoriginalniho spotrebniho materialu prichazis o zaruku...
Asi by bylo vhodne se domluvit s nejakou firmou, ktera tyto tonery dodava, aby si na sebe prebrala i zarucni opravy (pokud je tiskarna v zaruce) tiskarny

Díky za Vaše rady.Co se týká záruky, tu již nemám.Ale trošku mě to ,,zneklidnilo,,.Takže to znamená, že mi recyklovaný cartridge může poškodit tiskárnu?Chápu to dobře?

Pokud použiješ jen nové saze, které dosypeš do původního zásobníku, tak žádné riziko nehrozí. Podívej se na www.fifty.cz, nabízejí tam soupravu, která umí v zásobníku vyrobit otvor pro doplňování a tonery s trychtýřkem.