» Poradna » Programy

Recuva nenachátzím data v té určené složce

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu jak zobrazit složku. Dělal jsem obnovu dat s programem recuva a obnovená data uložil na hard disk(původní) a když jsem se během procesu díval tak jsem tu složku nacházel, ale ted po obnově ji nevidím. složka má 300gb. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Neumíš vůbec nic, ani si přečíst návod k Recuvě...

Tak, tak. Vtipně sis svoje data, který jsi chtěl získat zpátky, přepsal tím že si ten disk použil jako uložiště pro zachráněná data.Když se zachraňují data, tak se s tím diskem pracuje vždy v režimu pouze pro čtení a vydolovaná data se kopírují na jiný disk.

Odborníl žasne a laik se diví :) To snad nemusíš mít vystudovanou IT školu, abys pochopil, že když začneš zachráněná data ukládat na ten samý disk, tak že při tom budeš současně nevratně přepisovat i další data, která by se jinak ještě dala zachránit. Takže smůla, právě sis svojí hloupostí data nenávratně zlikvidoval.