» Poradna » Programy

Recoery Vista

Dobry den....dodrbal sa mi vista na notebooku a mam na dvd napalene to recovery z disku D...chcel by som dat ten windows nejak do priadku...viete mi niekto poradit ako na to ? ako anstavit alebo vratim windows do povodneho stavu alebo co mi ta recovery vlastne spravi ?

DAkujem krasne

Odpovědi na otázku

a tak akoze info o ntb co to vlastne nieje? vestiaren nie sme

prepacte myslel som ze vsade to je jedno....je to notebook toshiba satelite A D300

strana 65 vasho manualu

Vdaka krasne