» Poradna » Ostatní

Řecká hudba

Učarovalo mi Řecko a chtěla bych si stáhnout řeckou mp3,ale nemůžu nic najít.Poradí mi někdo?

Odpovědi na otázku

Bohužel, ale přímé odkazy odkazy na mp3 s řeckou hubou vám sem nikdo nedá (autorská práva). Nicméně pokud se budete snažit vygooglujete, zkuste neco jako "Greek Music RapidShare", třeba najdete i muziku, která nepodléhá autorskejm právům.

Zkusil bych se zaregistrovat tady, mp3 by mohly být free.
www.greekmusicmp3.com ...

doporučuju sehnat toto album:
Kristi Stassinopoulou - Echotropia

je to fakt nádhera

Mám na CD přetočená dvě LP Démis Roussos. Jestli máš zájem, dej sem kontakt. Pošlu.

Dobrý den !
K mému videu jsem si stáhnul hudbu z www.ellada.webgarden.cz/recka-hudba
Karel

Ahoj,
taky moc hezká melodie je ta z reklamy na Metaxu:
Lock stock - Zorba greek nebo tak nějak se to jmenuje