» Poradna » Ostatní

Recept

Jak uvařit perfect guláš z hovězí kližky?

Odpovědi na otázku

Chces to varit na Linuxe, alebo Windows?

Chod uz spat, v noci sa nevari.

Na plynovém sporáku.Né že bych neuměl uvařit guláš ale tak mě tak v opilosti napadlo jestli je na tomto foru radilů i někdo kdo umí co se týče žrádla a bez google radila.
Ale spát bych jít měl to je jistý.Bohužel rozehrál a rozpohyboval jsem konečně hru RAGE a ta mi to nedovoluje už z ohledem na to že jsem ve stavu nemocenském(zadarmo trpět bolestí).
Ňam guláš.

no problemo.......guláš je jednoduchá klasika a když ho stejně umíš, tak co ti radit?......já mám třeba rád, přidat do základu, místo části cibule, nadrobno (jako tu cibuli) nakrájenou papriku, má pak takovou zajímavou chuť...takovej maďarskej gulášek

A hlavně záleží na nekompromisním orestování masa aby se uzavřelo. Já na konci přidám trochu posekané sterilované papriky, taky zajímavé.

Nemáš šanci, nejlíp chutná, když ti ho uvaří někdo, kdo to umí.
(kolik masa, tolik cibule, sádlo, podlejvat vývarem, dobrej knedlík je půl úspěchu)