» Poradna » Ostatní

.rec soubor

Zdravím, dneska jsem nahrál na svém satelitu Topfield 3000RHD seriál,v tom setelitu to v pohodě přehraju,pokud ale hodím flešku na které je to nahrané do PC tak má příponu .rec. Podle Google to je soubor přímo od Topfieldu a měl by ho přehrat normálně VLC Media Player,ale nepřehraje.Potom jsem zkoušel ještě program MPEG Streamclip a ten pri pokusu o přehrání vyhodí hlášku "File open error : can't find video or audio tracks". Jenomže vůbec nevím odkud mám ty Video nebo Audio stopy vydolovat , protože jediný soubor který to ještě nahraje je s příponou .inf který má 2kb a druhý soubor s příponou .nav který má 0 bajtů. Ale samotný soubor s .rec má 500mb. Takže neznáte důvod proč to nejde otevřít nebo co dělám špatně? A přinejlepším který program to dokáže otevřít? Děkuju

Odpovědi na otázku

máš smůlu, protože je to zašifrovaný

Ty jo, možná nepochopíš ale touto odpovědí si mi nehorázně pomohl.Jakmile napsals něco o šifrování,tak jsem našel v menu satelitu možnost automatické dešifrování a po tomto procesu to vyhodí na flešku soubor .rec ale v názvu je napsané (DECRYPTED) a už jde normálně přehrát ve VLC. Jako fakt díky moc :D