» Poradna » Programy

Realtime multiple object trackingem

Ahoj, má tady někdo zkušenosti s realtime multiple object trackingem? Každý kód a rada vhod. jednalo by se o sledování člověka, který by uchopil nějaký předmět a počítač by byl schopný přiřadit k člověku daný předmět. (př. když Daniel šáhne po jablku, počítač zapíše a přidá mu ho(virtuálně) do baťohu. Když Daniel šáhne po hrušce a jablku, počítač zaeviduje jablko a hrušku atd...)děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

můžeš se podívat na projekty ala:https://hackaday.com/2009/05/17/nerf-centry-gu... nějaké sledování pohybu a rozpoznávání obrazu to dělá.