» Poradna » Programy

Realtek kod 10

Zdravim, mam notebook. Kdyz pichnu jack (sluchatka, repraky) normalne zvuk funguje, vse vytahnu najednu na nejake video na netu ale zvuk z repraku od notebooku nejde (kdyz se notebook zapina windows zvuk slysim). Spravce zarizeni ukazuje Toto zařízené nelze spustit. (Kód 10)

Klepnutím na tlačítko Vyhledat řešení odešlete data o tomto zařízení společnosti Microsoft a zjistíte, zda je k dispozici řešení.
img177.imageshack.us ...
Diky za jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

David:A co se podívat přímo na stránkách MS,co ten kod znamená.

Nic jsem nenasel a co jsem koukal na google fora, vetsinou tento problem koncil novou zvukovkou, coz se mi moc nechce

Problem je ovladac od Realteku a prepinani vstupu.

Aktualizuj ovladac podle OS zde

http://218.210.127.131/downloads/downloadsView.aspx...

zda se ze mas vypnutou sluzbu anebo nejakou zavislou