» Poradna » Mobily

Realme gt Master edition android 12

Má již realme gt Master edition android 12?V nastavení je možnost vybrat soubor a nainstalovat jenomže nevím kde ho mám stáhnout díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Tak,asi v nastavení,o telefonu a aktualizace softwaru.

Právě tam nemám aktualizaci

Tak asi ještě není Android 12,ale i tak tam bude určitě vyhledat aktualizace. A pokud tam budou tak se stáhnou. A wifi zapnutou máš.

To se nekdo nemuze dockat nove verze Androidu. A kdyz mu pak prijde, zjisti se ze ma, jak to uz byva, mouchy a bude nadavat ze je spatna a ze ji nechce.
Nestaci ze tak jak ted je ti telefon funguje a hry behaji dobre?

nemám teda Realme, ale u Samsungu jsem si v podstatě ani nevšim že se mi tam verze 12 tenkrát nahrála. Je naprosto nepodstatný jestli máš verzi 11 nebo 12, pro běžnýho uživatele nic zásadního nečekej.

12ka má docela dost vylepšení, hlavně v UI. Realme nepoužívá nástavby, takže v tomto směru může být zlepšení.

A co je to UI ??? Nástavba ...

Někdo už update dostal, někdo ještě ne.Já se třeba řadím k té druhé polovině, takže zatím čekám a čekám.

NEDĚLEJ TO!Ono to s tou 11 funguje parádně. Z 12 budeš neštastnej. Pokud použiješ VPN, aby se tvůj telefon tvářil, že jsi třeba v Holandsku, tak ti to aktualizaci najde a budeš jí moct nainstalovat.Ale když to uděláš, tak ti bude vypadávat wifina, zamrzávat systém, rychleji se vybíjet baterka a nic tim v podstatě nezískáš. Navíc jsem na netu nenašel ROMku, se kterou bych se mohl vrátit na 11, takže zůstaň na 11 a bude ti líp. Upgradu bys fakt litoval.

Mám Realme 8 8/128, oficiální aktualizace na A12 byla už před pár měsíci a žádný z tebou popsaných problémů nepozoruji. Třeba je to problém konkrétního kusu nebo modelu GT? Nevím, ale taky bych si počkal na oficiální update, není kam spěchat, A11 funguje (fungovala) dobře. Pozitivum při přechodu z A11 na A12 byla nová verze UI3, která nabízí více možností personalizace, ale měla i nějaké drobné mouchy.

To ti závidim. Já mám 8/256 a bohužel a jsem z toho docela nakrklej, protože jsem byl s tim telefonem maximálně spokojenej. No poučil jsem se a nebudu už updatovat něco, co funguje.

Jenže pak ten telefon stejně pořád otravuje, že je k dispozici aktualizace a ať ji nainstaluješ. Od té doby byly další 2 bezpečnostní a oprava bugů UI3.

Mužeš se prosím podívat jakou verzi máš? U mě je to 2022.06.25 a je to jediná UI3 verze, kterou jsem dostal - byla první a jinou aktualizaci jsem neměl.

Verze A12 je 2022.07.05

Díky moc. Nekde v telefonu mam teda bordel, pac me to tu tvou verzi nenajde a nenabizi.

A ma to uz vlastni kalendar (krome googliho)?A umi uz prehravac muziky i slozky?

Nemá a neumí...

Crap, diky. Velky zklamani pro me - mam ted novej, ale az se vyhrabu, budu ho vracet.

"Navíc jsem na netu nenašel ROMku, se kterou bych se mohl vrátit na 11"nenašel jo ? A tohle je po 5s napsání dotazu do gogole co ? Jestli se nepletu tak je to 11ka..https://realmefirmware.com/realme-gt-master-edition-...

Nenašel no. A ty taky ne. To, co jsi poslal je pro indickej region. Mně se podařilo najít i evropskej, jenže při upgradu na A12 se přehrává i Recovery a všechny návody pracujou s původní Recovery a postupy v tý nový nefungujou, takže neudělám nic.

asi neumíš číst a nebo si neposouváš stránku..."Realme GT Master Edition (Global Version)""a všechny návody pracujou s původní Recovery" - takže ne že by se nedala najít stock ROM (je i na spoustě jinech webů) , ale ty jí tam neumíš nahrát. Příště správně popisuj situaci..

Jo tý jsem si nevšiml - doma jí zkusim a díky.Já mám staženejch několik evropskejch romek (dost možná je tam i ta od tebe) a ani jedna se mi nepodařila rozchodit (ne všechny pracujou s instalací přes Recovery), měl jsem i verzi, která se měla jen nahrát do kořenovýho adresáře na úložišti a odtamtud instalovat. Běžně jsem si ROMky na jiných telefonech měnil, rootoval telefony, takže v tom nejsem úplný začátečník a přesto se mi nepodařilo navrátit se k A11. Takže moje původní tvrzení, že "jsem na netu nenašel ROMku, se kterou bych se mohl vrátit na 11!" je v fakticky naprosto přesný. ROMku, se kterou bych se úspěšně vrátil na A11 jsem ještě nenašel. ¨Uvidime, co ta od tebe - ta má totiž taky jinej postup instalace než ty, který jsem zkoušel, tak dám pak vědět.

No teď teda čumim, že asi neumíme číst oba, protože jak na to koukám, tak všechno, co na tý stránce je UI3, tedy A12. :D Takže mám zase smůlu. :D

R8 a R GT ME jsou stejné telefony?

Nejsou, UI ale snad maji stejny, ne?

A12 ještě oficiálně v ČR na tento tlf nepřišel (podpora fakt šla do kopru).Jediná možnost je přes VPN, v jiných zemích je už prý k dispozici.

A ma to uz vlastni kalendar (krome googliho)?A umi uz prehravac muziky i slozky?

Zeptej se na FB ve skupině: Oneplus, Oppo, Vivo, Realme komunita CZ/SKVeřejná komunita ·685 členů

A12 oficiálně v ČR, dnes mi to nabídlo aktualizaci realme UI 3.0 Android 12.

Stále mi telefon nenabízí upgrade na A12. Je potřeba pro to něco udělat, nebo si stáhnout přímo ROM z odkazu několik komentářů výše? Vidím tam ale 2 balíčky pro global version. Kterou vybrat? Díky za odpověďi.

To bych taky rád věděl, páč poslední záplatu mám z dubna 2022.

Tak jsem taky nainstaloval VPN (Hide me). Spustil VPN, nastvil zemi (Germany) a update se okamžite ukázal. Jakmile se ukáže, jde už stáhnout i bez VPN. Další update se ale zase ukázal až po zapnutí VPN.

<ahref="https://mindgrowtech.com/">mindgrowtech</a>So if you want information about tech and which new country is coming in the world which is improving our daily work and giving us the facility to do it faster, then you must stay connected to my website.