» Poradna » Mobily

Realme GT Master Edition - 4k 60fps záznam videa?

Zdravím,nemá tu někdo Realme GT Master Edition, aby mi na jistotu řekl, jestli tento mobil umí nahrávat hlavní kamerou v rozlišení 4k 60fps (popřípadě, jestli to umí, když se tam nahraje nějaký port pro GCam, nemusí to jít nutně přes stock Realme kameru)?Prosím, nechci odpovědi typu: na stránkách výrobce se uvádí jen 4k 30fps, takže to více neumí... (na stránkách Realme často zapomínají na některé věci ve specifikacích) Chci odpovědi z praxe. Od někoho, kdo ten mobil fyzicky má.Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

mam, neumi.

Tohle mi trochu fascinuje, že 6 let starý iPhone (8) to zvládal. V čem je problém? Nemá dost výkonu, nebo je to prostě SW omezení?

Hw omezení. Nemusí to zvládat samotná kamera a nebo procesor. Taky si srovnej cenu, za kolik se ty telefony prodávaly při uvedení na trh.

Při rychlosti vývoje SoC mi nepřijde cena jako argument. Výkonu tehdejšího iP8 snad tenhle telefon dosáhne, předpokládám, že i předčí.

Jestli ti přijde nebo neprijde, je irelevantní. Levné telefony jsou prostě omezené, protože používají laciné SoC, které to hardwarově nepodporuje.

fascinuje ?Cena a kategorie tohohle křápu je trochu jiná liga než iPhone byť je 6 let starý nemyslíš?6 let starej Mercedes stále bude lepší a rychlejší auto než 3x levnější Fabie

Cena je jedna věc, ale vývoj SoC je věc druhá. Za 6 let jsme asi trochu někde jinde, nemyslíš? Apropo vývoj aut a mobilů nejde srovnávat. Pro automobily je 6 let nic.

Potvrzuju, ze ani Googlecamera to neumi. Takže nelze...