» Poradna » Mobily

Realme 6i - nemožnost dostat se do recovery

Zdravim, mám od kámoše realme 6i na kterým je heslo. Ani jeden z nás ho neví (prej je po dědovi), takže jsem chtěl udělat hardreset, no když držím volume down+power abych se dostal do recovery tak to ukazuje:oplus Verify failneed to verify signature of another brandfastboot verify successfastboot_unlock_verify okvěděl by někdo jak vyřešit/setkal se s tím někdo? Moje teorie je že se někomu nepovedlo odemčení bootloaderu nebo root. V adb se jako fastboot device neukazuje. A strýček google taky neporadil, resp. nevím co přesně hledat abych se dopátral výsledku.Bez recovery je ten mobil prakticky těžítko a může spolu s pytlem aurobaterií jít do rybníka no. Takže díky za jakoukoliv raduPS: kdyby měl někdo zničený realme 6i s funkční deskou do 500 tak se ozvěte :D

Odpovědi na otázku

Jedná se o neoficiální unlock. Sám jsem to dělal protože Realmeme v EU nepovoluje odemknout bootloader. Do recovery je jedoduché se dostat, ale realmeme ho nenamapovalo na žádnout kombinaci. Stačí se dostat do fastbootu a napsat "fastboot reboot recovery". Ale i potom se telefon bude ptát na heslo. Pokud potvrdíte že někomu z vaší rodiny telefon patřil, pomůžu s odblokací.

Díky, a do fastbootu se dostanu jak? A proč by se ptal na heslo když udělám hard reset?

Edit: recovery vyžaduje heslo

Co je to za nesmysl? Vždyť recovery je právě pro případ zapomenutí hesla, ne?

Po hard resete sa k mobilu prihlasis iba povodnym google uctom s ktorym je sparovany, t.j. pokial nevies povodny google ucet a heslo k tomu gogole uctu, tak mas v ruke akurat tak "cihlu". Pripadne je nutne pred prevedenim hard resetu v tom mobile odobrat naviazany google ucet, co bez prihlasenia do toho mobli samozrejme nespravis.Takze ho vrat povodnemu majitelovi alebo na policiu.

O zamčením google účtem samozřejmě vím, ale on mluví o heslu k recovery, což mě zaráží. Vracet ho nebudu když už jsem za něj majiteli dal 1,5k :)

Ne, recovery opravdu není pro zapomenutí hesla

napsal jsem to blbě, jeden z účelů recovery je obnova při zapomenutí hesla

Není, tím ochranu FRP neodstraníš.

kde mluvím o odstraňování frp?

Tak o jakém heslu mluvíš?

o zámku obrazovky

Lepší bude spojit se přes telegram t.me/autofelicie a vše vysvětlím

Pokud telegram nevyhovuje tak popřípadě discord nebo facebook. Nechci tu veřejně sdílet jak obejít ochranu r6i :)

telegram nemám nepoužívám, šel by discord? wr3nch#9901

Vyřešeno, může se locknout