Reality show - není to kravina?

Nezdá se vám to nějaký divný, jakoby předem domluvený? Nedělají z nás blbce? Taková kravina a všichni na to čuměj_!

Odpovědi na otázku

Náhodou je to perfektní tah, protože spousta lidí si vezme místo těch kravin do ruky knížku.

poslední knihy co jsem čelt jsou Čmejla- Obvody 1, Demlová -Diskrétní matika..doslova snim o tom že si budu mít čas přečíst nějakou knihu ...  něco normálního, uvolnujícího ... třeba mládá v hajzlu a vubec to neni rality show, se hrozně přetvařujou, kdyby jste koukali k sousedmu jako já ,,, mnohem zajímavější ..

Ale načo potom platíme tie koncesionárske poplatky?

Na h... Já uvažuji logicky: nemám tv=neplatím poplatky. V jedné knížce jsem četl dobré přísloví:"Kde se jí,  jez, kde se pije, pij, kde se pracuje, tam nepřekážej". Je to trochu mimo mísu, ale taková je celá poradna !!

Máš totálne pravdu, ale bohužiaľ jediný spôsob ako sa tomu brániť je vypnúť TV, alebo prepnúť na DiscoveryChannel, prípadne si pozrieť DVD.... alebo ísť na pivo

... co ja by som dal za to mat Discovery Channel  alebo Spektrum a podobne.

Kdyby to byla jenom kravina, tak by to bylo dobrý, ale ono je to horší v tom, že to je špatný pořad, který vede ještě k horšímu životnímu stylu...

Nastesti je tady internet. :o)

Ano mas pravdu!! Okrem Superstar kde sa hlada nejaky ten talent je celkova scena reality show uplne na hovno. Napriklad VyVoleni... Povedzte, co ti ludia vedia, co take urobili. Preco neboli taki znami obrovske osobnosti ako Einstein, Watt alebo z hudobnej stranky mnohi skladatelia za svojho zivota? To uz boli ludia. Tito sa vedia akurat "vyzliekat" pred kamerou fakt.

Tvá slova do kamene tesat, bratře! Bez prdele!

protože o nich nikdo nevěděl a o těch ůslavných" dnes - ono se na ně zase zapomene

Hej hej..cista pravda.

je to domluvený