» Poradna » Ostatní

Real games, 2. sv. válka, linux

Ahojhledám na linux nějakou hru podobné call of duty 1,2 , arma atd. , nějakou střílčku jako real time a nebo z války, ale potřebuji aby byla přímo na linux( wine atd. to nechci),(na steamu jsem nic nenašel, tak nevím) potřebuji aby byla free, předem dkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

http://wiki.ubuntu.cz/hryKoukni se tady, v žánru se neorientuji, ale něco tam je.

našel jsem tam tuhle hru, ale když to stáhnu tak nevím jak to mám nainstalovathttp://www.splashdamage.com/content/download-wolfenst...

nepíšeš, jakou distribuci linuxu provozuješ. Podívej se do obsahu toho archivu (kdyžtak sem dej screenshot). Podle mne tam musí být něco jako install.sh, nebo aspoň readme kde se dozvíš co a jak...

Linux mint 17.3 xfce

Pokud chceš hrát vyjmenované hry, tak skvělý je Wine... Některé hry dokonce jedou líp než na Win... Jinak skoro každá distribuce s Wiki má seznam, nebo je seznam na foru. Zkus pohledat tam a následně okouknout, případně za zkoušku nic nedáte.