» Poradna » Programy

RE-Náhrada za Power DVD 6

Nyní používám v PC program Power DVD 6 Cyberlink a chtěl bych jej nahradit některým jiným s českým rozhraním a třeba i lepším - je možné použít Zoom Player 5 ? Nebo jaký by jste mi navrhovali hlavně aby plně nahraditelný za ten můj současně používaný. Děkuji

Odpovědi na otázku

Power DVD 7

Jo beru, ale je možné použít ten Zoom Player 5 jako úplnou náhradu?

Monza. A co ti vadi vubec na PowerDVD?

Ty jsi snad slepej a nevidíš podstatu otázky : jestli je možné používat program Zoom Power místo DVD - ptám se já - když to nevíš tak neodpovídej otázkou a radši vůbec neodpovídej.

Neser. Vyzkousej a uvidis.

Ja teda nevim, kde nakupujes SW, ale u nas v Cesku se prodava Ceska verze Cybelink Power DVD.