» Poradna » Programy

Re: databáze na Android

Dobrý den,Vlastním Lenovo yoga tab 3 10 plus a vzhledem k práci občas potřebuji Windows, na tomto tabletu je však Android. Zajímalo by mne zda lze nějak spustit exe soubor na Androidu, jedná se o databázi. Nejlepší by bylo pokud existuje nějaká možnost jak mít vytvořen virtuální box s Windows. Zkoumala jsem různé možnosti, ale ještě nejsou tak dokonalé jak bych potřebovala. Snad mi zde někdo poradí.

Odpovědi na otázku

Jednoduchá rada, pokud potřebuješ windows, tak si budeš muset pořídit něco s windows. Nijak smysluplně na androidu windows emulovat nelze a bez toho nelze spustit žádnou windows aplikaci.

Databáze přece není EXE - to je program. Takže EXE na Androidu nepojede, ale jestli máš skutečně i nějakou databázi, tak se možná najde něco, čím s ní půjde pracovat.