» Poradna » Počítačové sítě

RDP z vnější site

Ahoj všem,Prosím stručnou řadu, rád bych využíval RDP z vnější site do své podsite doma.Infrastruktura sítě: WIFI MDM (režim routeru) s veřejnou dynamickou IP -> Switch (Gbit) -> 2x PC ( jeden z nich má WIN 10 a povolené RDP.Pak mám druhý PC s Windows 7 na jakékoliv jiné sítí a z něj se chci dostat do PC s WIN 10.Myslím že je možnost přes VPN a nebo pomocí asymetrického PF?Díky za info

Odpovědi na otázku

Na routeru povolte Port Forwarding portu 3389 na ip adresu pocitace s Windows10. Dynamickou verejnou IP bych vyresil pomoci noip.com.

Mozem sa opytat co je to za rezim ten MDM?Este som sa s tym nestretol. Moze to byt sice nieco zname, ale je to asi inak pomenovane.

Na 99% takto: "WIFI MDM" = "wifi modem", ve skutecnosti wifi routermodem.