» Poradna » Programy

Razer Synapse nefunguje jak má

Dobrý den, vlastním myš Razer Mamba Tournament Edition a již od jejího prvního zapojením mám problémy s jejím ovládacím softwarem - Razer Synapse. Od počátku si pamatuje všechny mé změny nastavení až na volbu podsvícení, která 'přežije' restart PC jen když použiju jednu z výchozích předvoleb (třeba celé myš svítí jenom žlutě). Jakmile se naimportuji profil z internetu nebo si snad sám nějaký vytvořím, funguje jen do vypnutí PC. Pak ho musím znovu ručně aktivovat. Celý program jsem několikráte aktualizoval, problém však přetrval. A teď, cca od středy mám problém nový. Poté, co jsem jako vždy aktualizoval firmware myši (který vychází poměrně často) se program restartoval a už nespustil. Dostanu se maximálně do okna synchronizace s cloudem, pak se program bez chybové hlášky ukončí. Nejde spustit ani ručně, myš však zůstala ve stavu před updatem - plně funguje, jen si nemohu měnit to proklaté podsvícení a funkce přídavných tlačítek. Software jsem ani jednou nereinstaloval, pomůže to? Měl bych to udělat? Nevíte jak vyřešit oba tyto problémy? Nebo je snad chyba v samotné myši a měl bych jí reklamovat? Děkuju všem za pomoc, čekal jsem, že u takle drahé a známé značky se s takovýto problémy nesetkám

Odpovědi na otázku

Zkoušel jsi to odpojit a zase připojit?

Máte pravdu. Mám razer klávesnici a razer podložku(je na usb). Kdyz kliknu na ikonu razer synapse tak se nic neděje. Jenom tam NĚKDY vyběhne okno synchronizace s cloudem. Na klavesnici a na podlozce jsem mel nastavenou červenou barvu. Ale když jsem pc zapnul tak tam bylo (ale i je) nastaveny rezim breathing(dychani) stve me to ale nechci utracet dalsi penize za klavesnici. tahle stala celkem hodne. chapu vas.