» Poradna » Mobily

Razer kraken pro neon vs gx gaming cavimanus

Čau,zajímá mě,jak by jste zhodnotili/porovnali tyhle 2 headsety.Díky za rady,typy.

Odpovědi na otázku

Genius gx gaming cavimanusTyhle sluchátka jsem si kupoval asi před 3mi roky a mám je dodnes.Co na nich vychvaluji je možnost vibrací a na cenovou kategorii slušný mikrofon. Kupoval jsem je kvůli hrám na což byly vynikající, ale někdy bylo třeba vypnout vibrace (např. CS:GO atd. ale při WarThunderu je to s nimi mnohem lepší požitek, když vedle tebe bouchne bomba). Po časem jsem začal poslouchat i hudbu a zjistil jsem že i na hudbu jsou suprové, jelikož mají "basy" (proč v uvozovkách vysvětlím potom), což herní sluchátka většinou nemají. Ale abych je furt nechválil, tak je pravda že se nedá moc věřit virtuálnímu 7.1 což je ale za mě u sluchátek stejně nesmysl (2 uši - 2 repráky) a pak ještě to, že při vypnutí vibrací se vypnou i basy, což je ale kvůli hrám jako je CS:GO atd... To je důvod proč sem psal basy do uvozovek..Za mě vše..

ja je vlastnim....uz 1 reklamovane kvuli tomu blbemu mikrofonu ten je na headsetu nejhorsi