Razer Bazilisk Ultimate zkusenosti?

Chtel jsem koupit tuhle drahou mys ale odrazuje mne ze ji kazdy vraci kvuli ruznym problemum https://www.google.com/searchJak jste na tom vy?

Odpovědi na otázku

Já jsem na tom stejně. Taky mě odrazuje, když výrobek každý vrací kvůli rúzným problémům. To snad každého.

budem trochu prehanat, aby si pochopil pointu.. pravdepodobnost, ze razer mys je zla je asi taka, ako ze si na Oktoberfeste nedas pivo.. :) Takze ked sa ti paci, smelo kup, otestuj a mas 14 dni na vratenie.

... letos se ale Oktoberfest nekonal ...

... Bazilišek za 5l ... mno ... http://www.zoochleby.cz/bazilisek-zeleny-6210/ ...

zkus dát do googlu název jakýhokoliv známějšího výrobku a za to si napiš "problems" jak si to udělal s tou myší a zjistíš že vlastě všechny výrobky jsou problémové a lidi je vrací... Jinak rada je takovou myš nekupovat. 4 litry už jsou opravdu dost, takovou hodnotu to nemá ale když nevíš co s penězma..(já si před 15 lety koupil za 2500 Razer DiamondBack, byla skvělá a vydržela mi 7 let než se nalomil kablík. Ale nevěřím že dneska dělají stejně kvalitní myši)

ani Chuck Norris nedokaze nalomit kablik na bezdrotovej mysi.. Ok, ten mozno ano, ale ostatnych 6.999.999.999 ludi na tejto planete nedokaze.

Tak to jsi mel asi stesti ze jsi nemel problem s koleckem https://www.youtube.com/watch mimochodem to je co jsem koukal "kolecko" pro Razer typicke podobne jako pro Logitech zoxidovani spinacu

kolecko u Diamondback chodilo dobre, fakt nakonec odesla na problemy s kabelem - proste se jednou za cas odpojila a zas pripojila. Nemel sem na to nervy a po 7 letech sla do elektroodpadu. Kolega mel tuy samou ale modrou a taky ji mel nekolik let a nedal na ni dopustit.O spinacich Logitech mi ani nerikej. MX Anywhere mam 5 let.. hned po zaruce odesly oba spinace.. vymenil sem si je a zatim ok. Kolegovi odesly jeste v zaruce a v dalsich 2 MX Anywhere co jsme meli taky. A to ta mys stala 2 litry.. je to fakt extra kurvitko. Ale mysi skvely.

lacna srackova kancelarska M185 co drzim v ruke som kupoval na vianoce 2015. Ide ako nova.. Mozno je niekedy menej viac :)

... kup si https://www.czc.cz/a4tech-bloody-gaming-v8-c... a nebudeš mít žádné problémy ...