» Poradna » Ostatní

Řazení mp3 souborů

Ahoj, chtěl jsem si vytvořit CD s mp3, ale vůbec netuším, jak docílit toho, aby se mi skladby neřadily tak, jak chce počítač, ale jak si zvolím já. Pokud dělám klasické CD, je možné skladby seřadit dle vlastní volby, ale s mp3 soubory nevím. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Dík za radu, postřeh, poznámku...

Honza.

Odpovědi na otázku

přes Nero by to mělo jít...

Nero mám, ale nedaří se, snad to nějak vykoumám.
Taky mám další mnohem vážnější potíž - od včerejška mi nejde vypálit vůbec nic. Začne se vypalovat a po několika procentech naběhne hláška : nepřípustná velikost bloku pro tento příkaz, popř. nemohu provést fixation
Vypalování rychlostí 24 (3600 kB/s) se nezdařilo.
Chyba kalibrace výkonu.
neplatný stav zápisu
nemohu provést end track.
Opakovaně hlavně již zmíněné: Nepřípustná velikost bloku pro tento příkaz.
Mám nero, pc s win XP.
Ještě před dvěma dny na některá CD vypalovat šlo, z celkového počtu 10-ti zakoupených však už 4 dělají popsané potíže, nevim ale jestli souvisejí ty potíže s vadnými maketami (klasické 700 Mb, nepřepisovatelné, Verba...) nebo spíš spočívají v něčem jiném...

Díky za jakýkoli postřeh, radu, doplnění.

Cez nero to nejde, pretoze nero to zacne radit podla svojho nejakeho interneho playeru, cize vzdy abecedne. Ja som to riesil tak, ze som si MP3 ocisloval vzostupne podla poradia ake som si vybral.

MP3 soubory je nesmysl radit.
U nich je uplne jedno jak budou vypalene. "poradi" prehravani urcuje prehravac a ne pozice dat na cd disku.

Ano, ale vychadzame z predpokladu, ze to zariadenie na ktorom to bude prehravat nedisponuje funkciou RANDOM resp. SHUFFLE. A tomto pripade je jedinym rieseni ciselne oznacenie podla vlastneho sekvencneho vyberu.

Napalte to akokolvek a pridajte na CD PlayList. Ja ich tam mam aj sedem a spustam podla nalady.

Jak se ale, prosím Tě, přidává Play list - jsem úplný začátečník, jednou jsem sice něco podobného dělal, ale fakt nevím. Dělá se to nějak přes Winamp nebo přes Nero? Můžeš naznačit postup?

PlayList si vytvor najlepsie v Tvojom oblubenom programe. v ktorom spustas MP3. Potom pri vypalovani okrem samotnych pesniciek pridaj aj PlayList (jednoducho presun mysom)