» Poradna » Programy

Rayman 3

Nevíte někdo prosím jestli jde hrát Raymana 3 jinak než na klávesnici? Mám Gamepad Genius MaxFire Blaze 3 a na něm mi to nejde nevíte jak na to?Gouliverik

Odpovědi na otázku

a skusali ste v menu hry nastavit gamepad? sam od seba veru nepojde ....

jsou i aplikace co udělá kontabilitu gamepadu se všemi aplikacemi... ale teď nevím jak se to jmenuje....

Ve hře lze nastavovat pouze klávesnice.Nemyslíš toto: x360ceTím se dá něco nastavit, ale nevím jestli toto.