» Poradna » Programy

Raspbian - spuštění programu po startu

Dobrý den, chci se zeptat. Mám na Raspberry Pi OS Raspbian program, který spouštím sledem následujících příkazů:cd ~/Desktop/BLEApplication./BLEApplicationjak mohu tento program spouštět automaticky po startu? Hledal jsem na internetu, ale většina věcí byla pro soubory končící koncovkou .pyKdyby i mohl někdo poradit byl bych moc rád.Děkuji

Odpovědi na otázku

Zkus to spouštět úplně stejně, jako pythovovský skript, jenom před název skriptu nepíš slovo python. Použil bych plnou cestu, a ne zkrácenou s vlnovkou.#!/bin/sh( /home/pi/Desktop/BLEApplication/BLEApplication & )&

Dobře zkusím to. Díky

Udělal jsem to podle návodu na https://raspberrypi.stackexchange.com/questions/8734/execute-sc... a do souboru "superscript" vložil #!/bin/sh( /home/pi/Desktop/BLEApplication/BLEApplication & )&Program se sice po startu spustí, ale nenačte si například ikony. Neví někdo co s tím?Děkuju

Dát tam před tím přechod do adresáře pomocí cd. Tedy něco jako cd ~/Desktop nebo cd /home/pi/Desktop.PrasatkoPee