» Poradna » Windows (a jiné OS)

RaspberryPi3 zaloha systemu

Ahojte,Potrebujem zalohovatr system (Raspbian).Viem,ze ak by bol system len ns SD karte programom Win32Image spravim image a je hotovo. Avsak ja mam system rozdeleny medzi SD kartu a USB flash disk - z SD karty system bootuje a na USB flash disku je samotny system (robil som to cez tento navod https://www.youtube.com/watch).Potrebujem aby sa zalohovali aj vsetky nastavenia (prihlasovanie na wifi,zidelanie tlaciarni.....)Ma niekto skusenosti so zalohou takto rozdeleneho systemu na RPi3? Nestacilo by len vsetky subory z SD karty a USB flash disk skopirovat niekde na ext. HDD?Za odpovede vopred Dakujem

Odpovědi na otázku

No tak udelej bitovou kopii SD a USB do dvou souboru a je to.