» Poradna » Počítačové sítě

Raspberry Pi 3-Unturned server

Ahoj, jsem majitelem Raspberry pi 3 model B a vzdy jsem chtel herni server na hru Unturned. Pocitace a technika kolem je muj konicek , a proto bych byl rad kdyz by jste mi poradili.

Odpovědi na otázku

a jde ten server rozběhat na ARM platformě a na linuxu? Tím začni.Jinak zrovna raspberry se na takové věci moc nehodí, nemá ani nativní SATA řadič na disky ap.

No, na raspberry pi mam windows,ale umim udelat jen LAN server jinak by to melo utahnout mensi herni server. Ale nevim jak ho dat ,aby byl viditelny pro vsechny hrace.

Port forwarding.

Len zo zvedavosti, aky windows tam mas?Windows 10 IoT?

Ano,ale momentalne tam je LinuxKali.Behem teto konverzace jsem to zmenil

Chlapecku, kup si novy stroj ktery to zvladne a tuhle sracku zahod do elektroodpadu