» Poradna » Windows (a jiné OS)

Raspberry 3b+ a ISCSI

Ahoj, řeším problémMam raspberry a nas od synology.Na nas jsem udelal disk ISCSI a pres raspberry na nej nainstaloval raspbian.Problem je v tom, ze kdyz rebootnu raspberry, tak se nespoji (chtelo by to aby to budto zkouselo hledat znovu, nebo aby hledalo delsi dobu).Po tom, co raspberry zase vypnu a zapnu, tak namapuje a nabootuje normalne.Nejake napady?

Odpovědi na otázku

Chápu to tak, že pokud raspberry rebootnete, tak to nefunguje, ale pokud ho vypnete a zapnete, tak to funguje?

presne tak... kdyz ho rebootnu normalne prikazem reboot, tak uz nenabehne, pri mapovani disku napise ze disk nenalezl.. (v 99% ho restartuju vzdalene pres vpn). a jak se vratim domu, tak ho jen vypnu a zapnu a normalne nabehne. pripadne mi to, ze prvni vyhledava a pak az pripoji sitovku. nebo mozna varianta, ze se neodpoji od NAS a zkousi to znovu a proto jej nenajde...kazdopadne by me zajimalo, jestli nejde prodlouzit doba vyhledavani disku