Raspbarry Pi Zero

Zdravim, kde se da nejlevnejs i s postou koupit raspbarry pi zero ?

Odpovědi na otázku

Raspbarry neznám...

sem rad ze moje prepsani te tak pobavilo

A že bys pohnul prdeIí, zapojil mozek, poprvé vživotě byl samostatný a použil například Google?

treba proto ze hledam overenej obchod s kterym uz ma nekdo zkusenosti chytroline ?

Ale houby, jsi akorát líný jako prase. Kdyby to tak bylo, tak si najdeš nějaký e-shop a zeptáš se jaké s ním mají lidi zkušenosti a nebudeš tu psát tyhle sračky ...

Ale ty nehledáš ověřený, ty hledáš nejlevnější a to je rozdíl.

On nehledá nic! Kdyby hledal, tak by našel. Jediné co hledá je blbec, co ten nejlevnější kvelb najde za něj, to je asi tak všechno co on hledá.

Já znám jeden obchod, stojí tam +- 150 Kč a nakupoval jsem tam.Ale neřeknu, heč ... jen hledej, já taky hledal :P

za 150 asi kecáš, to by zajímalo i mě. Je nějakej důvod ten obchod tajit ?

to ze keca

No dobře, tak 159 Kč, podle aktuálního kurzu (zaokrouhleno nahoru), ale bez dopravy.

Aha, tak prej ne, prej jen 127 Kč.Takže sem kecal :P

a s postou odhaduju trojnasobek

Ani né, poštovné trošku dražší než přez poštu, ale pořád se to vyplatí.

.. ale pořád se to musí tajit, protože jich mají málo žejo ?

Mno maj, asi 30+-, ale tajný to není, pokud budeš hledat, najdeš