» Poradna » Programy

RAR archiv

Zdravím priatelia Poradte mi prosím dáky freewarový program kde si môžem skomprimovať súbory do RAR archívu. Používam windows vista premium. Dakujem.

Odpovědi na otázku

Nainštaluj WinRAR, môžeš ho 30 dní skúšať. To ti hádam stačí na skomprimovanie tvojich súborov do rar archívu.

Nevím proč mu nabízíš program 7-Zip, když zkomprimovat do RAR neumí. Rozbalit RAR už umí skoro každý archivační program, ale zkomprimovat do RAR umí jen výše zmíněný placený program WInRar.

tak ma pouzivat zip a nema problemy

Právě navíc 7-Zip, je Legálně Zadarmo, a ten Formát, jeho vlastní, umí soubory, ještě, více, zmenšit, než Formát Archívu *.RAR, program 7-Zip, je opravdu, třída, na Balení dat, tedy!

To je sice hezké, ale on chtěl RAR! Umíš číst?

winrar staci - on je shareware ale i po uplynuti 30denni lhuti ti pak pujde v pohode

Komprimační algoritmus rar je patentovaný, proto se za jeho použití musí platit a žádný freewarový program jej tudíž mít nebude.
Doporučuji freewarový program 7-Zip, který je výtečnou alternativou k WinRARu (a komprimace 7z se stává stále populárnější).