» Poradna » Programy

Rapidshare.com Premium Acc - chybi uploady

Bohuzel dnes jsem zjistil hruzny objev, mych par uploadu (uceni, obrazky) je zdrejme ode dneska pryc. Chci se zeptat jestli ma nekdo podobny problem? nebo je to jen nejaky vypadek rapidu. Dalsi vec ktera me zarazi je ze Used storage je 192.29 MB. To by odpovidalo tomu co jsem tam mel, bohuzel na titulni strane premium zone loginu nic nevidim, prolezl jsem vsechny odkazy a nastaveni v premium zone, ale nikde svoje uploady nevidim..

viz obrazek
img409.imageshack.us ...

Odpovědi na otázku

A nahodou ty linky na soubory si nepamatujes? Mozna se tu jen neukazuji, ale stale tam jsou, takze kdyby jsi je zadal tak ty soubory najdes.

linky si prave nepamatuju, ale jak je poznat podle used storage ty soubory tam jsou, jde mi o to jak ziskat ty linky zpatky :(

Napadlo me ze novy vzhled ma defaultne nastaveno at se linky nezobrazuji, ale je to blbost - nic takoveho v nastaveni neni, navic v patek tam ty linky urcite byly.

BTW Smazat je nemohl nikdo, krome me - a ja to nebyl

vazne nekdo nevi jak na to?

Navic, cokoliv tam uploadnu, nikde se mi to neukaze, akorat opet pribyde Used Storage...

? Nidko nereaguje?

Ja som tam mal par starych uploadov...pozrel som zo zaujimavosti tam a tiez nic nevidno...zrejme nova "feature" od RS...