» Poradna » Počítačové sítě

Rapidshare pise divne udaje

Chtel bych nekoho poprosit aby se mrknul na stav sveho uctu v rapidu. Pred zmenami v designu rapidshare jsem mel 380 pointu. Po zmene stranky jsem mel naraz pouze 94 pointu. A dnes rano jsem kouknul jako puk, mam tam 0. A pritom stahovani jede normalne, premium ucet funguje. Nerozumim tomu.

Odpovědi na otázku

Nová pravidla rapidu:)) cca.500 rapidů za měsíc.Já mám taky ted nějakýých najednou 300 místo 800

OK, ale jak si ted zjistim stav uctu?

Je tam ted tohle

Overview - Welcome bliss!

Account ID:10753749

Public ID:B3E7B16E9F315913D3CFBA8B45AA104F

Username: bliss

Password: neznam

Email:bliss@gmail.com

Account created on: 2009-09-16 12:56

VIP valid until: not available

Rapids: 0

RapidPro valid until: 2010-10-10 22:24

Storage in use: 0 MB

Files in filemanager: 0

Server time: 2010-10-05 13:14

Co je na tom nejasného?

Stav Rapids - 0
RapidPro platný do 10.10.2010 (22:24)

Nejasne je to, ze nevim kolik mam rapidu, protoze mi to stahuje normalne rychle. Takhle to vypada, ze do 10.10. muzu stahovat doblba? A po 10.10. se mi zrusi premium ucet?

Po 10.10. účet nezruší. Pouze se deaktivují zvýhodnění. (rychlejší stahování,...) Na účet se budeš moct příhlásit i po 10.10. a případně si ho později dobít a opět využívat příslušná "zvýhodnění".

asi te ti zlodeji co provozuji Rapid okradli - prestali okradat filmova studia a zacali okradat sve tzv zakaznicky, male zlodejicky kteri prostrednictvim Rapidu kradli kradene filmy