» Poradna » Počítačové sítě

RapidShare - rychlsot katastrofa

Lidi, jede to dneska někomu slušně ? U mě děs a hrůza, leze to jak lemra okolo 200 KB/S Zkouším laborovat se serverama, ale zatím nic...

Odpovědi na otázku

Drobná oprava - chybu způsobovala upadlá anténka u wifi karty - takřka nulový příjem u signálu, při surfování jsem si nevšimnul, ale u stahování bylo sakra znát . Jianak ten test jsem dojel do konce, nejrychlejší se mi zdá TeliaSonera !

Fíha - 200 KB/s? Co bych za to dal! Jak to děláte? A Down nebo Up?

Já mám down tak 63 a up 5

Teď jsem dlouho tahal asi 540, teď tp zase spadlo a drží se okolo 320...samozřejmě down

Tak bych řekl, že ta TeliaSonera je fakt asi nejrychlejší...držela se, když jela pomalu, okolo 400, jenom jednou spadla na zmiňovaných 330, nikdy pod 300...když rychle, tak okolo 550.

To je uzasna informace, ktera je nam uplne na nic.
Ma totiz vyznam pouze pro ty, kdoz maji stejneho ISP jako Vy, respektive ISP se stejnou konektivitou do zahranici. :o)