» Poradna » Notebooky

Rapidní propad fps

Zdravím, posledních pár dnů se potýkám s rapidním propadem fps pod hratelnou úroveň u WOT (3-6 snímků). Hraju na notebooku s GeForce 1050 Ti. Obvykle jsem se pohyboval mezi 40-50fps ale nyní je hra absolutně nehratelná. Zkoušel jsem nainstalovat nejnovější ovladače ale bez efektu. Teď jsem spustil unigine heaven, abych si ověřil jestli to není pouze wotkem. Taktéž jede okolo 5fps, nicméně ukazuje zároveň clock speed která je pro kartu v průměru 607mhz a pro paměti 405mhz, tudíž již vím v čem je problém, otázkou však jest co s tím. Máte někdo nějaký tip?Díky!

Odpovědi na otázku

A jaký jsou teploty? Ty mhz jsou nízké.

Jestli není problém s teplotou, tak by to taky mohl dělat nějaký šetřící režim napájení - buď přímo ve Windows nebo v ovladačích, podtaktováním by řešil spotřebu a šetřil baterii.