» Poradna » Notebooky

Ramka

Dobrý den. Chci se zeptat mám notebook Acer aspire E15 E521g 67p1. Byla tam ddr3l 4gb.Dal jsem k tomu další ale ddr3 4gb. Vše funguje a ukazuje paměť 8gb.Vadi to nějak když to funguje? Dekuji

Odpovědi na otázku

Dost možná jo. Je otázka, jaká jsou nastavená napětí; je možné, že vám dřív nebo později odejde řadič v CPU, ta lpddr3 paměť, nebo vám bude chybovat ta ddr3, což bude vůbec největší legrace kvůli silent data corruption. A možná taky ne, protože tam bude napětí, které nebude v konfliktu s ničím. To těžko říct.

ked to ide dlhodobo stabilne, tak to nevadi, skor vadi, ze ten notebook ma skoro zaporny vykon a fakze by si ho mal vymenit