RAM

Zdravím, kupuji RAMky a potřeboval bych poradit jestli 8gb nebo 16gb. PC mám na hry. Složení: - Grafická karta MSI GTX 970 GAMING 4G- Zákl. deska MSI B150A GAMING PRO - Intel B150- HDD Seagate Desktop HDD - 1TB- SSD Samsung SSD 850 EVO - 250GB, Basic- Procesor Intel Core i5-6600- Zdroj Seasonic M12II-620 Evo - 620W - Case Zalman R1

Odpovědi na otázku

Rozhodně 16GB v 2020.

"potřeboval bych poradit jestli 8gb nebo 16gb"Rozhodne nekupuj RAM moduly na gramy.

A kolik RAM tam máš teď?

Měl jsem 2x4GB. Ale jedna mi odešla, jenže to bylo zakoupené v jednom, tak na reklamaci museli vzít obě. Takže momentálně žádné 😂

tak kup take iste 2x4 a ked ti to zreklamuju budes mat 4x4

Je to na tobě. Osobně bych vzal 2x8GB, protože není jistota, že to pojede s těmi, které se ti vrátí z reklamace. Buď budeš mít 8+8+4+4=24GB nebo 8+8=16GB (pokud to nepojede dohromady nebo ti vrátí prachy).