Ram

ahoj mám i52400 kupuji ramky vyplatí se 16gb nebo stačí 8 jde o to jestli to cpu dokáže využít těch 16 gb

Odpovědi na otázku

Procesoru je to fuk. Záleží jen na tom, zda jí dokážete zaplnit.PS: Je to už starší procesor. To tam k němu nemáte ram? Co všechno k němu kupujte? Já jen že vzhledem k ceně ram, tomu, že DDR3 je už zastaralá, a tomu, že to CPU taky není nejnovější, bych byl na nějaké velké investice opatrný. Aby nebylo náhodou výhodnější (tím neříkám že je) koupit rovnou něco nového a tohle třeba prodat.

https://ark.intel.com/products/52207/Intel-Core... max memory size 32GBjde spíš o to jaké programy používáš a jestli těch 16GB potřebují, ale klidně tam těch 16GB můžeš dát

Jde především o to, jaké budeš používat programy.Já třeba s Core i5-4570 v pohodě občas těch 16 GB RAM využiju.

moc dík všem