Ram

Pripajal som novy HD a zo stareho som zabudol odpojit kabel sata som odpolil ale ten druhy nie a ten novy disk som zapojil neviem ci to bol skrat alebo co ale nefunguje mi 1 slot na ram mal som 2x4 gb ddr3 rovnake neake Samsung doska je HP 600 GT1

Odpovědi na otázku

Odnes to do servisu.

Pojdem utorok ale najskor chcem zistit ci to neide lacnejsiou variantou

Levněji by vyšlo, pokud by se diletant nehrabal v něčem, o čem nemá povědomí.

Pokud to nefunguje ani když to zapojíš správně, tak ti v servisu budou chtít vyměnit celou desku, což levné nebude. Pokud ale PC jinak funguje, může být levnější varianta vadný slot nepoužívat a do toho funkčního koupit větší modul.

Jakoze ja mam ten pc prevazne na hry a tu dosku nemam ani tyzden

Tohle máš týden? Vždyť je to něco starého s DDR3. A na hry? Je v tom vůbec grafika nebo jen integrovaná?Pokud je to nové a týden staré, tak to prostě reklamuj. Pokud tam není vidět mechanické poškození, tak to pravděpodobně projde. Ale vzhledem popsanému HW to je spíš nějaký jetý starý bazar bez záruky, co?

Mimochodem je to opravdu "GT1" nebo "G1"?http://www.hpmarket.cz/productOpt.asphttp://www.hpmarket.cz/productOpt.aspPokud ano, tak to na hry fakt není.

Kancelářský hp prodesk na hry? To má být vtip?

Ne, to je přeci poslední dobou běžné, že nějaký puberťák si usmyslí, že z kancl firemní značkové sestavy, nejlépe SFF, učiní "herní dělo".

ja mam iba dosku z toho pc ostatok som kupoval zvlast gpu cpu a ram

To ti to toho lepší PC neudělá. Jako základ máš stále starou kancl desku z HP.