Ram

Zdravím,Chtěl bych se zeptat, chci si koupit nový herní noťas. Má 8GB RAM, ale nabízí se i ve variantách 32GB. Chci se zeptat, je možné pak do takového notasu přidat další RAMku? Předpokládám, že záruku mi to pak asi poruší.

Odpovědi na otázku

obecně vzato tím záruku neporušíš .... nicméně některé notebooky ( i počítače) mají v sobě různé plomby které porušíš,když je rozebereš .... a tam je to problém => najdi si podle typu notebooku,zda někdo má zkušenost se zrušením záruky .... ale většinou je na disk,mechaniku a ramky udělaná šachta extra a je zpřístupněna i pro uživatele .... koukni na spodek notebooku - bývá tam šroubek popsaný memory

Záruku to neruší, ale jestli jediné kritériun "herního NTB" je RAM, tak potěš koště.....

Některé "herní" (aby to nebyl workstation :DDD) mají napasované na trvalo, nebo jsou sloty plné... Jinak radši rovnou řekni všechno co chceš a jakou cenovou relaci (pod dvacet bobřích klacků nelez).

Jedná se o tenhle typ. Chtěl jsem ho nejprve brát z ameriky, ale pak jsem ho našel tady. Už jsem ho zaplatil vše a teď jsem si všiml, že má pouze 8Gb ram. Všude jinde měl 16, takže moje chyba.