RAM

Dobrá den chtěl bych se zeptat zda-li vadí když v PC mám 4GB ram na 1.5V a chci upgradovat na 5GB není to moc ale ani málo ale k věci doma jsem našel 1GB ram ale z voltáží 1.8 voltů vadí to?

Odpovědi na otázku

1,5 V je na 99% DDR3 a 1,8 V DDR2. Dokopy to nedáš aj keby si mal dosku s podporou oboch typov.

Další otázka typu:"Dům má 4 patra a 2 komíny. Kolik je domovníkovi let?"

Obě ramky musí mít stejný typ například ddr3 a v ideálním případě na stejné frekvenci jinak ti to nebude fungovat, rozdíli v napájeni nejsou důležité, napájí se automaticky.