RAM

Dobrý den chci se zeptat když si koupím novou sestavu tak můžu si do té nové sestavy dát 2GB RAM ze stare sestavy (priblizne 8 let stary pc)nebo to nepujde?

Odpovědi na otázku

Napiš co to jsou přesně za paměti, a co přesně si kupuješ

Tady ty jsou v te sestave: Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR3 1600

Nedávat, je to zbytečné, chtělo by to v okolí možná i sehnat někoho, kdo umí stavět počítače, a svěřit i jemu výběr sestavy, nebo komponentů

Takže nezlepší to výkon toho pc?

Předpokládám, že v té nové sestavě jsou (budou) ty DDR3/1600.V 8 roků starém budou nejspíš DDR2, takže je do nové desky nedáš i kdyby ses rozkrájel.

Asi jako spojka z trabanta nezlepší výkon u nového auta. Je to blbost. Nejlepší bude, když sem napíšeš co vlastně kupuješ a za kolik.

Tak asi na 124% staré paměti do nové desky nepůjdou. A i kdyby se ti je tam podařilo kladivem dostat, tak 2GB je úplně o ničem.

1.) 8 let staré RAM budou nejspíš DDR2. Ty do nové sestavy s DDR4 nedáš (ani s DDR3, pokud kupuješ něco trochu staršího jako je 1150, AM3+, FM2+ atd).2.) 2GB modul nebo dokonce 2x1GB moduly nemají v dnešní době žádný smysl. Dnešní desky jsou na 4x16GB DDR4 (případně 4x8GB DDR3).